دستگاه جیپیاس خودرو خودرو خودرو

دستگاه جیپیاس خودرو خودرو خودرو

GPS Mobile Phone Jammer - Mini Portable - حداکثر تا 10 متر محافظ تلفن همراه و تلفن همراه GPS مجهز تر قابل حمل و ارزان تر از همیشه با تلفن همراه جدید ما تلفن همراه و GPS Jammer (GSM، DCS، GPS) ساخته شده است. اگر از همه گوشی هایی که از همه جا بیرون می روند و یا در همه جا با آنها ردیابی می شود، مریض هستید ...

جزئیات محصول

جی کوئری تلفن موبایل - مینی قابل حمل - تا 10 متر شعاعی محافظ

تلفن همراه و GPS مسدود شده است قابل حمل تر و مقرون به صرفه تر از همیشه با تلفن همراه جدید ما تلفن همراه و GPS Jammer (GSM، DCS، GPS) ساخته شده است. اگر از تمام گوشی هایی که از GPS استفاده می کنند یا از آنها استفاده می کنید ناراحت هستید، این ابزار ضد جاسوسی ایده آل است که به دنبال آن هستید.

ضد تلفن: فرستادن سیگنال های رادیویی کم قدرت برای قطع ارتباط بین برج های سلولی و هر تلفن همراه در نزدیکی، این تلفن همراه تلفن جامد به طور کامل هر سیگنال تلفن همراه GSM و DCS را در شعاع 10 متر خاتمه می دهد.

Anti-GPS: کسی که نگرانی کرده است عمدا یک ردیاب GPS را در جایی (یا زیر) ماشین خود نصب کرده است تا همه حرکات خود را پیگیری کند؟ احتمالا بیشتر از شما فکر می کنید، اما اکنون بیشتر نگران نباشید زیرا این مسدود کننده دارای یک شعاع کامل 10 متر از مسدود کردن GPS است، حصول اطمینان از حفظ حریم خصوصی شما بدون توجه به جایی که شما بروید و یا وسیله نقلیه خود را بزرگ است.

راحتی نهایی با اندازه کوچک و قابل حمل، شما می توانید این دستگاه را در جیب خود نگه دارید، داخل کیف خود، زیر صندلی ماشین خود را پنهان، هر جا! همچنین با استفاده از دکمه روشن / خاموش و سبز برای نشان دادن این که دستگاه در حال کار است، این تلفن همراه و GPS جرم قابل حمل به سادگی در بهترین حالت است. همچنین برای نصب و راه اندازی هر نرم افزار / پیکربندی مجبور نیستید با آنتن ها مقابله کنید، زیرا این مسدود کننده مستقیما از جعبه برای جلوگیری از مسدود شدن و غیرفعال کردن فوری آماده است.

امکانات

■ شعاع محافظت موثر: 5-10m (بسته به سیگنال قدرت در منطقه داده شده)

■ هیچ آسیبی به انسان، سازگار با محیط زیست نیست

■ آسان برای نصب و کار

■ سبک وزن، با دوام

■ Jam GPS و تلفن همراه (3G شامل نمی شود)

مشخصات

■ مسدود کردن فرکانس: CDMA، GSM، GPS

■ محدوده محافظ:

- CDMA 850mhz-894mhz

- GSM 925mhz-960mhz

- DCS 1805mhz-1880mhz

- PHS 1900mhz-1990mhz

- GPS 1500 مگاهرتز - 1600 مگاهرتز

رطوبت: 5٪ -80٪

■ شعاع محافظ: 5 تا 10 متر (بسته به قدرت سیگنال)

■ رنگ: نقره ای

محتویات بسته

■ 1 تلفن همراه و جی کوئری

■ 1 باتری

■ 1 بار شارژر اتومبیل

■ 1 بار شارژر

نظرات شما:

1. محدوده شعاع جاذبه چیست؟

2.Good، برای بیشتر خواهد شد

3. می تواند در مکزیک استفاده شود؟

4. بسیار قابل حمل، مانند یک تلفن بار، آسان برای استفاده، با تشکر!


یک جفت:جی پی اس و تلفن همراه جاسوسی بعدی:فای سیگنال خرابکار

پرس و جو